O Nas

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej dietetykwalbrzych.pl! Jesteśmy grupą specjalistów i pasjonatów, dla których zdrowe odżywianie jest nie tylko profesją, ale również pasją i celem życia. Dążymy do tego, aby zarażać społeczeństwo naszego miasta Wałbrzych wiedzą i doświadczeniami z dziedziny dietetyki i zdrowego odżywiania. To czym się zajmujemy to przede wszystkim doborem zbilansowanej diety indywidualnie dla każdego z naszych pacjentów.

Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku oraz od jak dawna masz problemy związane z wahaniami wagi, oraz czy cierpisz na schorzenia, możesz do nas przyjść na konsultacje. Poza doradztwem w sprawie jadłospisu, określeniem celów, dobierzemy również zbilansowaną suplementację dla twojego trybu życia.

Mamy wieloletnie doświadczenie z pacjentami z terenów Wałbrzycha oraz Dolnego Śląska, stąd zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się w centrum naszego pięknego miasta. Technicy dietetyki oraz posiadające wyższe wykształcenie specjaliści poczynią wszelkich starań, by osiągnąć wspólny cel właśnie z tobą.

W związku z tym, że jesteśmy na rynku od dłuższego czasu, znamy również okoliczne punkty gastronomiczne, gdzie można dostać żywność zgodną z dobranym przez nas dla ciebie planem.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim bliskość z naszymi klientami. Po dobraniu diety, pilnujemy by była ona przestrzegana będąc w stałym kontakcie. Nie ograniczamy się wyłącznie do osobistych wizyt. Jeżeli nie możesz przyjść do nas, my dołożymy wszelkich starań, by dotrzeć do ciebie. Zrobimy wszystko, byś mógł cieszyć się zdrowiem i wymarzoną wagą. Czujemy, że dietetyka jest naszym powołaniem, dlatego osiągajmy cele wspólnie. Ciesz się z małych i dużych zwycięstw razem z nami.

dietetycy-walbrzych